TanieDomy.net

Domy drewniane to bardzo popularna popularna w USA, Kanadzie i krajach skandynawskich technologia budowy małych i średnich budynków takich jak domy jednorodzinne oraz domy szeregowe. Podstawą do zbudowanie takiego budynku są drewaniane deski deski.

Z uwagi na fakt, że drewno jest materiałem anizotropowym, ortotropowym to jego wytrzymałość na ściskanie, rozciąganie, zginanie zależy od kierunku działania sił w stosunku do włókien. Znacznie łatwiej przenosi ono siły dzięki czemu ma dużą wytrzymałość. W zależności od osiąganej minimalnej wartości wytrzymałości mechanicznej drewno dzieli się na różne klasy. Sami naturalnie wykorzystujemy drewno najlepszych gatunków o najwyższych właściwościach mechanicznych.

Oferowanie przez nas domy drewniane oparte są o skandynawskie rozwiązania konstrukcyjne, które stosowane są przez dziesiątki lat. Stosowanie tego systemu w głównej mierze wyróżniają wieksze przekroje tarcicy, które zwiększają wytrzymałość. Drugim atutem są grubsze ściany poprawiające izolację oraz pełna ochorna przeciwwilgociowa.

Produkowane przez nas domy drewniane oparte są także o prefabrykację dzięki czemu wszystkie elementy domu drewnianego mogą być dostarczone Klientowi jako gotowe elementy. Sprawia to, że jednorodzinne domy drewniane mogą powstac w niecałe 2 tygodnie.

Dodatkowo dzięki zastosowaniu fundamentów płytowych oferowane przez nas domy drewniane mogą powstawać na terenach objętych szkodami górniczymi lub cechującymi się bardzo niekorzystnymi warunkami gruntowo-wodnymi.

Ściany w takich domach są natomiast "oddychające". Oznacza to, że warstwy takiej ściany, pozwalają na swobodne wydostawanie się nadmiaru pary wodnej na zewnątrz budynku. Stwarza to specyficzny, przyjazny człowiekowi mikroklimat wewnątrz budynku.


Powrót do oferty

Galeria

...nasze realizacje

Strona główna | O firmie | Projekty | Oferta | Galeria | Finansowanie | Kontakt        Na skróty: domy drewniane | domy szkieletowe

    
agencja interaktywna effective.pl